Order of Greyhowl

Kim jesteśmy?

 

Order of Greyhowl to nowa Gildia o krótkiej historii, ale jednocześnie o wielu tradycjach. Jesteśmy przede wszystkim zgraną grupą znajomych, której celem jest dobra zabawa. Szanujemy się nawzajem, dlatego przykładamy dużą uwagę do rzeczy takich jak regulamin. Oczywiście nie tworzymy spisu zasad i reguł po to, abyś czuł się jak w wojsku! Chcemy po prostu, aby każdy kto wstąpi do naszej Gildii, czuł się traktowany poważnie.

Aspirujemy do stworzenia grupy, która z sukcesem będzie radzić sobie na wyższych poziomach Mythic+, oraz Raidach z dodatku Legion. Bardzo ważną rzeczą dla nas jest komunikacja z osobami, które tworzą naszą Gildię, dlatego też nie zamierzamy być tzw. „masówką”. Gorąco wierzymy w to, że o sile grupy stanowi jakość, a nie ilość.

Pomimo krótkiego stażu jako Gildia jesteśmy kompetentnymi i doświadczonymi ludźmi w sprawach World of Warcraft. Niektórzy z nas grają w tą grę od lat, inni natomiast bardzo szybko przyswoili zasady i prawidłowości nią rządzące.

Mamy wiedzę, doświadczenie, oraz charyzmatycznego Guild Mastera i uważamy, że to jest właśnie klucz do stworzenia Gildii z prawdziwego zdarzenia!


 

For the Alliance!

 

Tworząc Gildię postanowiliśmy wybrać serwer Burning Legion jednocześnie poświęcając się wzniosłym ideałom Sojuszu. Jesteśmy przeciw bezwzględności i brutalności reprezentowanej przez Hordę i dlatego nastawiamy się głównie pod grę PvE.

Stawiamy na kooperację i wspólnotę jednakże nie pozwalamy pluć sobie w twarz i kiedy zachodzi taka potrzeba, nie mamy skrupułów, aby zabić „hordziaka”.


 

Słowo na koniec

 

Pamiętaj wędrowcze, że słysząc wycie wilka, czasami trzeba ku niemu podążać, a nie uciekać.