Paladyn Outland

Moderatorzy: Guild Master, Oficerowie, Podoficerowie

Muttsulini

Paladyn Outland

Postautor: Muttsulini » 05 gru 2017, 9:07

1. Rafał
2. 29
3. Gram od classica, z przerwami spowodowanymi nuda.Chyba kazdego kto w to gra tak dlugo to spotkalo kilka razy :)
4. Human Paladin Multispec od 920 do 925 ilvl
5. Do Legiona caly dostepny content. Rajdowalem w classicu i tbc na blu horda. W Lich Kingu juz mi sie nie chcialo raidowac i olalem. Wrocilem w Cata i raidowalem hc. Potem mythiki. W Legionie zapał opadl przy nightholdzie. Zrobilem dobry ilvl i olalem ToSa.
6. Przewaznie od 19 do ktorej chce. Po pracy jestem wolny.
7. J.w.
8. Nope.
9. Nope.
10. Sytuacja jest taka. Jestem na serwerze Outland. Szukam gildii, osob z ktorymi moglbym raidowac HC poprzez cross realm. Jestem dyspozycyjny i chetny do pomocy. A własnie, moj main to https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... muttsulini battle.net id Tetsuzaemon#2249 lolz00r@wp.pl

Awatar użytkownika
Hejtownik
Packmaster

Re: Paladyn Outland

Postautor: Hejtownik » 05 gru 2017, 12:59

Rozumiem że transfer postaci nie wchodzi w grę?
Mainujesz DPS czy inny spec?

Muttsulini

Postautor: Muttsulini » 05 gru 2017, 13:31

Narazie transfer nie wchodzi, dlatego szukam poprzez cross-realm. Wiem, ze to utrudnienie, ale nie do obejscia. Jak juz to na battle bym sie spowrotem na bla przeniosł. Głowny spec to dps gdyz ma narazie najwiekszy ilvl 925 i 74 traity. Pozniej holy z 923 kolo 60 traitow i tank spec 920. Ogarniam wszystkie 3 spece. Z obecnym % arte power robienie traitow to nie problem. Ogolnie z racji tego, ze nikt nie potrzebuje tankow to lecze albo dpsuje. Zalezy od tego co potrzeba. Jak sie uda to z Wami pogram, jak nie to trudno :) widzialem, ze w wiekszosci nie macie mythik na main charach to by mi taka gildia odpowiadala :)

Awatar użytkownika
Bazil
Grand Howler

Postautor: Bazil » 05 gru 2017, 14:27

Rozumiem, że dopiero na BfA przez zmiany w WPvP? :>

A co do samego raidowania - zapał Ci opadł przez brak gildii/ludzi do raidowania wspólnie, czy tak po prostu? Pytam, bo generalnie my staramy się tworzyć coś w stylu społeczności (ha, szumnie zabrzmiało) skupionej rzeczywiście głównie wokół raidowania jako contentu wymagającego najwięcej osób, ale też ogólnie gry jako takiej (bo są przecież dungi itp.). Przy tym właśnie ważna dla nas jest wzajemna komunikacja poprzez Discorda - na raidach obowiązkowo, ale poza nimi też jest ona istotna, bo poprawia atmosferę i pozwala w jakiś sposób poznać ludzi. W przypadku gdybyś miał grać póki co na innym serwerze - tym bardziej, bo musielibyśmy się wzajemnie poznać, by określić bliżej, czy zarówno Tobie pasuje gra z nami, a nam z Tobą.

Muttsulini

Postautor: Muttsulini » 05 gru 2017, 15:14

Nie wiem jak teraz na blu, ale u nas na Outlandzie, nie liczac pvp zjebow :) jest duze cisnienie na mythiki jako docelowy content. Jak progress slaby to gildie sie ropadaja. Podobnie bylo jak zaczynalismy EN. Doszlismy do dragonow Mythic, nie bylo progresu to ludzie poodchodzili. Znalazlem inna gildie, doszlo do nightholda i podobnie. Do tego mythic to 20 man. Jesli w gildii jest 22 progresujace osoby z odpowiednim ilvl, kilka nie przyjdzie i nie ma raidu. Kolejny powod do odejscia z gildii. Dlatego po tym wszystkim starczylby mi HC :). Jesli chodzi o bycie w gildii to jest to tylko tymczasowy problem. Z nowym paczem czy tam contentem wejdzie system tworzenia nowych grup miedzyserverowych, wiec lajcik. Pracowalem juz na wszystkim discord, ts, skype, ten od sciagania addonow ;d

Awatar użytkownika
Hejtownik
Packmaster

Postautor: Hejtownik » 07 gru 2017, 0:32

PRZYJĘTY!

Kuchnie na wymiar Meble kuchenne Zgierz Skierniewice, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, koniecpol, Wielgomłyny, Kłobuck, Sczerców, kleszczów, Włoszczowa

Wróć do „Podania do Gildii”