podanie, DK Blood-frost

Moderatorzy: Guild Master, Oficerowie, Podoficerowie

norbertmz

podanie, DK Blood-frost

Postautor: norbertmz » 27 gru 2017, 0:27

1. Norbert
2. 24
3. Mieszkam na wsi prowadzę gospodarstwo rolne, lubię zjeść dobrego kebaba i napić się nie raz różnej jakości alkoholu :D
4. Brytyjczyk, człowiek, DK blood 883 ilvl wiem mało
5. Generalnie to średnie to doświadczenie grałem głównie na priwach 3.3.5a i tam grałem pve na globie gram od niedawna po długiej przerwie
6. A to zależy wieczorem mam czas przeważnie zawsze, kończę robotę koło 20, w niedziele na ogół też mam czas, w ciągu dnia to średnio może na chwile godzina pół .
7. po 20
8. nie
9. nie
10. Generalnie pytań nie mam ale chodzi mi o taki szczególny typ rozgrywki gdzie duży nacisk kładziony jest na społeczność gildii, przestałem grać w wowa bo moja ukochana gildia się rozpadła no i kilka lat przez to nie wracałem do niego w między czasie kilka zł na abonament przestało mnie odpychać i gram na globie :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hejtownik
Packmaster

Re: podanie, DK Blood-frost

Postautor: Hejtownik » 27 gru 2017, 2:24

883 to niby mało ale z aktualnym boostem APków i otwartym Argusem dość szybko idzie ogarnąć sensowny ilvl. ;)
W kwestii doświadczenia - lepiej Ci idzie tankiem czy DPSem?
I tu z ciekawości - na jakich privach grałeś?
W kwestii Gildii - stawiamy na ludzi, nie na pixele :)

norbertmz

Postautor: norbertmz » 27 gru 2017, 8:56

Zauważyłem bo to praktycznie wbiłem 2 dni o wbiciu 110 tak że szybko wskakuje ten gear.
Main spec to blood ale we frost też sobie radzę z tego co widzę to naciskanie 3 klawiszy nie sprawia mi problemów, z czasem chciał bym sił w jakiejś postaci leczącej :D na wotlk dobrze mi szło feralem w dps a tam była bardziej skomplikowana rotacja :D
Grałem najpierw na sunwellu później gildia przeniosła się na tod-a, toda szlak trafil i znowu na sunwell no i tam się skończyło

Awatar użytkownika
Hejtownik
Packmaster

Postautor: Hejtownik » 27 gru 2017, 12:52

Podanie akceptuję, zgłoś się do któregoś z oficerów w celu przyjęcia w nasze progi. ;)

Awatar użytkownika
Hejtownik
Packmaster

Postautor: Hejtownik » 27 gru 2017, 13:45

PRZYJĘTY!

Kuchnie na wymiar Meble kuchenne Zgierz Skierniewice, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, koniecpol, Wielgomłyny, Kłobuck, Sczerców, kleszczów, Włoszczowa

Wróć do „Podania do Gildii”